ÇALIŞMAYI ÇOK SEVİYORUZ. FAKAT ÇALIŞMAKTAN ÖTE DEĞERLERİN OLDUĞUNU DA İYİ BİLİYORUZ. BU NEDENLE FABRİKA MİMARLIK OLARAK, TÜM PROJE VE ŞANTİYE UYGULAMALARIMIZDA 'ÖNCE İNSAN' İLKESİ İLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİ EN ÜST SEVİYEDE İŞLETİYORUZ.

Riskleri Analiz Ediyoruz: Projelerimizde uygulamanın methodolojisini ortaya koyacak şekilde kapsamlı risk analizi yapıyor, gerekli tüm önleyici uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Sürekli revize ettiğimiz risk analizinin, projeyle beraber ilerlemesini sağlıyoruz.

Eğitim Sürekliliği Sağlıyoruz: Tüm çalışma arkadaşlarımızın temel İSG, elektrikli çalışmalarda İSG ve yüksekte çalışma eğitimlerini kendi gözetimimizde aldırıyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Raporlama Yapıyoruz: Günlük S.E.Ç raporlarıyla (sağlık, emniyet, çevre) şantiyenin tüm durumunu paylaşıyor, uyarılar doğrultusunda gerekli iyileştirmeleri hızla hayata geçiriyoruz.

Doğru Kişiyle Çalışıyoruz: Tüm çalışma arkadaşlarımızın yaptığı işe ait mesleki yeterliliğini denetliyor ve bu yeterlilik çerçevesinde çalışmalarını sağlıyoruz.

Disiplinler Arası Koordinasyonda da İ.S.G.’yi Gözetiyoruz: Birçok projemizde alt yüklenicimiz olan elektrik, mekanik gibi farklı disiplinlerin İ.S.G. yeterliliklerini denetliyor ve sorumluluk alıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ, ALT YÜKLENİCİLERİMİZ, ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ VE İÇERİSİNDE FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ TOPLULUKLARIN SAĞLIĞINI, GÜVENLİĞİNİ VE REFAHINI GÖZETİYORUZ.

Koruyucu Ekipman Kullanıyoruz: Hazırlanan risk analizlerimizde belirlenen tüm kişisel koruyucuların aktif olarak kullanılmasını sağlıyoruz.

Denetleniyoruz: Bağımsız denetleme kuruluşlarına tüm işleyişimizi denetletiyor, uyarılar doğrultusunda iyileştirmeleri hızla gerçekleştiriyoruz.

Sağlık Durumlarını Takip Ediyoruz: Tüm çalışma arkadaşlarımızın periyodik muayenelerini ve hekim kontrollerini yaptırıyoruz.

Profesyonel Destek Alıyoruz: İSG konusunda tüm şartları; A sınıfı iş güvenliği uzmanımız, ve iş yeri hekimimiz ile anlaşmalı olduğumuz O.S.G.B. firması yönetiminde gerçekleştiriyoruz.

Sigortalanıyoruz: Tüm çalışma arkadaşlarımızın güncel SGK kayıtlarını takip ediyor, şantiyelerimizin ‘all risk’ ve mali mesuliyet sigortalarının yapılmasını sağlıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Fabrika Mimarlık İnşaat Tasarım San. ve Tic. Ltd. Şti. altyapı, üstyapı inşaatları, ofis tadilat ve renovasyon projeleri ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarının gereklerine kesinlikle uyar. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Kalite Belgelerimiz:

OHSAS 18001 , ISO 9001 ve ISO 14001

Kendimizi ve Çevreyi Planlıyoruz: Proje boyunca geliştirme ve uygulama faaliyetlerinde oluşabilecek çevre kirliliğini önlemek için planlama yapıyoruz.

ÇEVREYİ SEVİYOR VE KORUMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ.

Çevreye duyarlı, sürdürülebilir uzun ömürlü tasarımlar üretirken, ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olmak öncelikli hedefimiz. Çevreyi korumak, sürdürülebilirliğini sağlamak, Fabrika Mimarlık ve çalışanları olarak hepimizin temel insani görevidir.

Yasal Sorumluluklarımızı Yerine Getiriyoruz: Gerçekleştirdiğimiz faliyetlerde çevreye olan etkilerimizin boyutlarıyla ilgili yasal sorumluluklarımızı yerine getirmenin dışında, çevre ile ilgili resmi ve özel kuruluşların faaliyetlerine destek veriyoruz.

Çevre Yönetim Sistemizi Geliştiriyoruz: Enerji ve doğal kaynakları daha verimli kullanmak için önce kendimiz eğitim alıyor, sonra tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin çevre bilincini arttırılmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Tasarladığımız Yapılarında Bizim Gibi Çevreye Duyarlı Olmasını İstiyoruz: LEED sertifikasyonuna uygun standartlarda ve teknik şartnamelere uygun yapılar, ofisler, konutlar tasarlıyor, projelendiriyor ve uyguluyoruz.

TÜRKİYE VE DÜNYAYA HİZMET VEREN BİR KURULUŞ OLARAK TOPLUMSAL KALKINMAYI DA GÖZETİYORUZ. BU NEDENLE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE YER ALIYOR VE ENGELSİZ YAŞAMI DESTEKLİYORUZ.

Evrensel Tasarım İlkelerine Uygun Projeler Yapıyoruz: Tasarladığımız yapı ve mekanların tamamında ‘engelsiz mekan’ ilkesiyle hareket ediyor ve bütün projelerimizi evrensel tasarım ilkelerine uygun olarak hayata geçiriyoruz.

LÖSEV

Lösemili çocuklar ve aileleri için maddi-manevi destek veriyor, yaşama bağlanmaları için yardımcı oluyoruz. Lösev’in bu anlamlı çabaları çocuklarımızın yüzlerinde birer gülümseme, tedavilerinde hızlı ilerleme olarak bizlere yansıması en büyük mutluluğumuz.

1 TÜRK LİRASI 1 UMUT DERNEĞİ

Barınakları daha yaşanılabilir hale getirmek ve yeni barınaklar inşaa etmek için kurulmuş 1 TL 1 UMUT DERNEĞİ’nin ana sponsorluğunu üstlenerek sokak hayvanlarına da mekanlar üretmeye çalışıyor, destekçi oluyoruz.