Blog

FABRİKADA GÜNCEL OFİS DEKORASYONU PROJELERİ

FABRİKADA GÜNCEL OFİS DEKORASYONU PROJELERİ

Kurumsal firmalara, mimarlık hizmetleri vermek anlayışı ile çalışmalarına devam eden Fabrika Mimarlık olarak, ofis dekorasyonu proje ve uygulamaları konusunda tecrübeli ekiplerimizle doğru süre, doğru maliyet ve etki ilkesiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Fonksiyonellik ile işlevselliği biraraya getirmeye özen gösterdiğimiz ofis dekorasyonu uygulamaları yanı sıra, geniş ve operasyonel ekiplerimizle yurdun dört bir yanında bakım,onarım, tadilat uygulamaları hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz.

Güncel Projelerimizden Bazıları:

Kocaeli Gebze'de bulunan otomotiv sektöründe öncü bir kurumsal firmanın showroom ve deneyim merkezi olarak değerlendirilecek olan, konsept tasarım ve mimari projelerinin de tarafımızca gerçekleştirildiği aynı zamanda uygulamasını da üstlendiğimiz yaklaşık 2.000 m2 ofis dekorasyonu projemiz devam etmektedir.

İstanbul Tuzla'da bulunan lojistik sektöründe öncü bir kurumsal firmanın Genel Müdürlük binası içinde konsept tasarım ve mimari projelerini de gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 640 m2 ofis dekorasyonu projemiz devam etmektedir.

İstanbul Halkalı'da perakende sektöründe öncü bür kurumsal firmanın Fabrika binası içinde 1.600 m2 ofis alanı içeren ofis dekorasyonu ve fabrika tadilatı uygulamamız devam etmektedir. Bu projenin konsept tasarımı ve mimari projeleri tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Tasarım kriterlerinde özellikle alternatifli çalışmalar hazırlanıp evrensel trendleri de takip ederek güncel ve dinamik kalacak çalışmalar hazırlanmış, ofis dekorasyonu konseptleri bu doğrultuda oluşturulmuştur.

Merkezi İstanbul'da bulunan lojistik sektöründe öncü bir firmanın Ankara'da bulunan 400 m2'lik ofisi konsept tasarım ve mimari projeleri oluşturulmuştur. Ofis dekorasyonu projemiz devam etmektedir.

İstanbul Taksim'de bulunan telekomünikasyon sektöründe öncü bir kurumsal firmanın binasının ofis dekorasyonu ve cephe uygulamaları devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Küçükyalı yerleşkesinde çeşitli katlarda ofis dekorasyonu uygulamaları devam etmektedir.

İstanbul Tuzla'da bulunan çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir kurumsal firmanın fabrika yerleşkesi içinde konsept tasarım ve mimari projelerini de gerçekleştirdiğimiz 2 farklı binada yaklaşık 4200 m2 ofis dekorasyonu projemiz devam etmektedir.